Adressen

Bestuur:

Voorzitter

Haico Eggengoor
Hessenweg 44
7771RE Hardenberg
Tel.: 06-26164256
E-mail: voorzitter@spurt88.nl

haico@eggengoor.net


Secretariaat

Annie Katsma-Geertsma
Fluitekruid 4
7772 NC Hardenberg
Tel: 0523-263011   M: 06-57943040

 E-mail: anniekatsma@gmail.com

 

Penningmeester

Harry Breukelman
Jan Weitkamplaan 8k
7772 SE Hardenberg

Tel.:06-15008522                                                                              

harry.breukelman@compasstransport.nl

 

Wedstrijden

Egbert Meilink
Ondermaat 50
7772 JD Hardenberg
Tel.: 0523-264026
E-mail: emeilink5@hotmail.com

 

Trainingscoördinator - vacant


Tijdelijke coördinator trainers Harry Breukelman
                                                                                                                                 

Beheer kantine- vacant

Beheer en onderhoud berging en atletiekbaan

Henk van Duuren

Ondermaat 57

7772JB Hardenberg

E-mail: henkvanduuren@hotmail.com

 

Afgevaardigde PR-commissie

Dianne Zijlstra 

Saturnusstraat 58

7771XX Hardenberg

E-mail: diannezijlstra@gmail.com

            pr@spurt88.nl

 

Afgevaardigde jeugdbestuur

Robert Terlouw                                                                                                                               

E-mail: jeugd@spurt88.nl   r.terlouw@kpnmail.nl

 

Algemeen jeugd

Robert Terlouw

jeugd@spurt88.nl

r.terlouw@kpnmail.nl

 

Wedstrijdsecretariaat - vacant

Tijdelijk waarnemend: Robert Terlouw

Ledenadministratie

 

 

PR aangelegenheden

E-mail: pr@spurt88.nl

 

 

Ledenadministratie

Ingrid Odink

E-mail: ledenadministratie@spurt88.nl

 

Wedstrijdsecretariaat - vacant

Tijdelijk:

Robert Terlouw                                                                                                       

Margriet 27

7772NC Hardenberg

E-mail: jeugd@spurt88.nl@r.terlouw@kpnmail.nl

 

Sportconsult (gratis)

Tel. 0523-276542

sportconsult@sxb.nl