Programma trainingen november  - Schema gebaseerd op 2 clubtrainingen + 1 wissel duurloop of 1 wedstrijd

 

De opbouw van iedere training bestaat uit: warm lopen – algemene oefeningen – loopscholing – versnellingslopen – kern  (intensiteit , aantal herhalingen, afstand /tijd kan variëren afhankelijk van groep/ trainer) – cooling down en uitlopen. In dit schema staan alleen de  mogelijkheden voor de kern en eventuele wedstrijden.

 

Wegens gebrek aan belangstelling is de baantraining op dinsdag komen te vervallen.

 

maandag

woensdag

vrijdagmorgengroep

vrijdag

zondag

weekend

30 oktober

5 x 400 m                     5 x 200 m                     5 x 100 m

 

1 november

Heuveltraining

3 november

10 x 400 m

3 november

Wisselduurloop             + 10 x 100 m snel

5 november

15 x 200 m

Za 4 november Najaarsloop Epe

6 november

6 x 800  m

8 november

10 x 400 m

10 november

5 tot 8 x 600 m

 

10 november

Wisselduurloop             + 10 x 100 m snel    

 

12 november

Heuveltraining

Za 11 november schoonhovencross Hollandsche Veld

 

13 november

15 x 200 m

 

15 november

Piramideloop              2-3-4-5-4-3-2

 

17 november

Wisselduurloop                         + 5 x 100 m snel

 

17 november

Wisselduurloop             + 10 x 100 m snel  

19 november

10 x 400 m

18 november Zwarte Dennencross Staphorst

20 november

6 x 1000 m

22 november

10 x 400 m

 

24 november                 

3 à 4 x 2000 m

24 november

Wisselduurloop             + 10 x 100 m snel                  

26 november

5 x 400 m                     5 x 200 m                     5 x 100 m                                 

Za 25 november 3 bruggenloop Kampen Zo 26 november Hoge lage torenloop Oldenzaal

27 november

Vaartspel

29  november

15 x 200 m

1 december

 Piramideloop                          1-2-3-4-5-4-3-2-1

 

1 december

Wisselduurloop             + 10 x 100 m snel  

 

3 december

Vaartspel - Fartlek

 

 

2 december Henk Bijker Bovenboerloop Nijeveen

 

 

Programma trainingen december  - Schema gebaseerd op 2 clubtrainingen + 1 wissel duurloop of 1 wedstrijd

De opbouw van iedere training bestaat uit: warm lopen – algemene oefeningen – loopscholing – versnellingslopen – kern  (intensiteit , aantal herhalingen, afstand /tijd kan variëren afhankelijk van groep/ trainer)cooling down en uitlopen. In dit schema staan alleen de  mogelijkheden voor de kern en eventuele wedstrijden.

maandag

woensdag

vrijdagmorgengroep

vrijdag

zondag

weekend

4 december

5 x 400 m

                     5 x 200 m

                     5 x 100 m

 

6 december

10 x 400 m

8 december

5 tot 8 x 600 m

 

8 december

Wisselduurloop             + 10 x 100 m snel

10 december

Heuveltraining

Zaterdag 9 december:

Wilgenweard Nijverdalsebergcross

Zondag 10 december Hoge lage torenloop Oldenzaal

 

11 december

15 x 200 m

 

13 december

Piramideloop              2-3-4-5-4-3-2

 

15 december

10 x 400 m

15 december

Wisselduurloop             + 10 x 100 m snel    

 

17 december

Piramideloop                          1-2-3-4-5-4-3-2-1

 

Zaterdag 16 december

Ameland Adventurerun

 

18 december

10 x 400 m

20 december

Vaartspel - Fartlek

 

22 december

15 x 200 m

22 december

Wisselduurloop             + 10 x 100 m snel  

24 december

6 x 1000 m

 

 

 

25 december

Eerste Kerstdag – geen trainingen

27 december

15 x 200 m

29 december                 

Wisselduurloop                         + 5 x 100 m snel

 

29 december

Eindejaarsloop   AV Spurt’88 op en rond de atletiekbaan               

31 december

5 x 400 m

5 x 200 m

5 x 100 m