Programma trainingen november 2019 - Schema gebaseerd op 2 clubtrainingen + 1 wissel duurloop of 1 wedstrijd

 

De opbouw van iedere training bestaat uit: warm lopen – algemene oefeningen – loopscholing – versnellingslopen – kern  (intensiteit , aantal herhalingen, afstand /tijd kan variëren afhankelijk van groep/ trainer) – cooling down en uitlopen. In dit schema staan alleen de mogelijkheden voor de kern en eventuele wedstrijden.

 

maandag

dinsdag/woensdag

vrijdagmorgengroep

vrijdag

zondag

weekend

 

 

 

 

1 november

Wisselduurloop + 5 x 100 m

 

1 november

Wisselduurloop + 10 x 100 m

3 november

10 x 200 m + 5 x 400 m

 2 november Lemelerbergloop Lemele

 

4 november

6 x 800 m

6 november

5 x 400 m + 5 x 200 m + 5 x 100 m

 

8 november

5 x 200m, 4 x 400 m, 3 x 800 m

8 november

Wisselduurloop + 10 x 100 m

10 november

Vaartspel

10 november        Haarlerbergloop Haarle

11 november

10 x 400 m

13 november

Omgekeerde piramide 5-4-3-2-1-2-3-4-5

 

15 november

800 m loopjes

15 november

Wisselduurloop + 10 x 100

17 november

10 x 400 m

16 november  Zwarte Dennen cross Punthorst

18 november

15 x 200 m

20 november

Vaartspel

 

22 november

Piramideloop 1-2-3-4-5-4-3-2-1

22 november

Wisselduurloop + 10 x 100 m

24 november

5 x 400 m + 5 x 200 m + 5 x 100 m

24 november         Sint Nicolaasloop Zwolle

25 november

Heuveltraining

 

27 november

5 x 100 m + 5 x 200 m + 5 x 400

 29 november

6 x 1000 m

29 november

Wisselduurloop + 10 x 100 m

1 december

15 x 200 m

1 december Snertloop De Lutte

 

 

Programma trainingen december 2019 - Schema gebaseerd op 2 clubtrainingen + 1 wissel duurloop of 1 wedstrijd

 

De opbouw van iedere training bestaat uit: warm lopen – algemene oefeningen – loopscholing – versnellingslopen – kern  (intensiteit , aantal herhalingen, afstand /tijd kan variëren afhankelijk van groep/ trainer) – cooling down en uitlopen. In dit schema staan alleen de mogelijkheden voor de kern en eventuele wedstrijden.

 

maandag

woensdag

vrijdagmorgengroep

vrijdag

zondag

weekend

2 december

10 x 400 m

 

3 december

800 m loopjes

 

6 december

15 x 200

6 december

Wisselduurloop + 10 x 100 m

8 december

Heuveltraining

 

7 december

Bovenboerloop Nijeveen

9 december

5 x 400 m + 5 x 200 m + 5 x 100 m

 

10 december

Vaartspel

13 december

5 x 200m, 4 x 400 m, 3 x 800 m

13 december

Wisselduurloop + 10 x 100 m

15 december

10 x 200 m +               5 x 400 m

14 december

Winterloop bosloop Veenoord

16 december

15 x 200 m

17 december

Omgekeerde piramide 5-4-3-2-1-2-3-4-5

20 december

Wisselduurloop + 5 x 100 m

 

20 december

Wisselduurloop + 10 x 100

22 december

10 x 400 m

22 december

Step One loop Borne

23 december Piramideloop 1-2-3-4-5-4-3-2-1

24 december

Geen training

27 december

Eindejaarsloop

27 december

Eindejaarsloop

29 december

Vaartspel

 

 

30 december

Wisselduurloop + 5 x 100 m

31 december

oudejaarsavond